Actueel weer Genemuiden_Tag
Laatste update: 2026-05-26 om 21:24 uur
| Temperatuur | 23.6 °C |
| Neerslag | 1.4 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 1.2 km/u uit ZW |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1022.1 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 15.5 km/u om 13:59 u |
| Minimum temp. | 14.8 °C om 06:04 u |
| Maximum temp. | 32.2 °C om 17:23 u |
| Windchill | 22.5 °C |
| Hitte index | 23.6 °C |
| Dauwpunt | 15.1 °C |
| Luchtvochtigheid | 59.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:24 u |
| Zon onder | 21:42 u |